Martin Vydra & Dětský sbor Jitro: Z Nového světa v kostele na Zelené Hoře

Nejen barokní árie a písně z turné po Spojených státech amerických

Na jaře 2020 vyrážejí jak sólista Martin Vydra, tak Dětský sbor Jitro do Spojených států amerických, kde v jedněch z nejkrásnějších kostelů a sálů světa odehrají různé koncerty v národně-operním i lidovém angažmá. Kromě klasických slavných árií a písní představí Martin v Americe, konkrétně v New Yorku, Chicagu, Brookfieldu i St. Louis, Svatojánskou hudbu různých staletí a kontinentů.

Byla by velká škoda, aby bylo o tento jedinečný zážitek připraveno české publikum, a proto se v kostele na Zelené Hoře odehraje 20.června 2020 jediný společný koncert Martina Vydry a Dětského sboru Jitro z Hradce Králové, který americké turné představí i domácím posluchačům.

Koncert pořádají Mikroregion Nepomucko a obec Klášter v rámci Letního barokního festivalu 2020 za finanční podpory Plzeňského kraje od 18 hodin do 19:30.

Cena vstupenek:
2. – 12. řada / 300 Kč
13. – 18. řada / 200 Kč
19. – 23. řada / 150 Kč
k stání – 100 Kč

Pořiďte si včas číslované vstupenky, ať máte ten nejlepší výhled! Doporučujeme také jako nezapomenutelný dárek k Vánocům. Předprodej vstupenek startuje v pondělí 9. prosince v 9:00 hodin na plzenskavstupenka.cz a v informačních centrech regionu.

sbor

Vytvořeno: 18. 11. 2019